درب ضد سرقت اکونومی

درب ضد سرقت اکونومی

درب ضد سرقت اکونومی دارای قفل و چهار چوب ثابت با ابعاد استاندارد و بازشوی مناسب است. بین لایه میانی این نوع درب، دو ورق ام دی اف و یک ورق یونولیت برای عایق شدن در برابر حرارت و صدا قرار داده شده است.

درب ضد سرقت اکونومی از نوع  CNC بوده و با نصب این نوع درب، نفوذ سارقین به داخل منزل دشوارتر است، علاوه بر سیستم امنیتی و حفاظتی، ضد حریق است.

درب ضد سرقت اکونومی عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشد. از دیگر مزایای این درب می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت اشاره کرد.

درب ضد سرقت اکونومی دارای رویه ضد خش، رنگ چهارچوب الکترواستاتیک، ورق ایمنی فولادی و ورق چهار چوب با ضخامت استاندارد می باشد.

رویه درب ضد سرقت اکونومی از ام دی اف و دارای روکش لام است. علاوه بر دارا بودن حداکثر ایمنی، از نظر زیبایی ظاهری نیز با سایر درب ها رقابت می کند.

قیمت درب ضد سرقت اکونومی

قفل هایی که در درب ضد سرقت به کار می روند دارای ساختار خاص در انواع مختلف هستند که این تفاوت ساختار در قیمت درب ضد سرقت اکونومی تاثیر گذار است.

در ساختاردرب های ضد سرقت از ورق های فولادی استفاده می شود و قیمت درب ضد سرقت اکونومی معمولا به عمر مصرفی آن بستگی دارد که ورق های فولادی موجب افزایش ماندگاری نسبت به درب های چوبی می شوند.

قیمت درب ضد سرقت اکونومی که استاندارد ساخته شده و مواد اولیه با کیفیت در ساختار آن به کار رفته باشد و همچنین دارای قفل ایمن و آلیاژ و مغزی به کار رفته با کیفیت باشد، بالاتر از سایر انواع معمولی خواهد بود.

اگر برای نوسازی خانه به تعویض درب نیاز دارید و ابعاد درب قبلی و درب جدید یکسان باشد، با کمترین تخریب درب ضدسرقت جدید را جایگزین درب ورودی قبلی کنید که قیمت درب ضد سرقت اکونومی با این موارد قابل محاسبه است.

فروش درب ضد سرقت اکونومی

براساس مشخصات فنی می توان فروش درب ضد سرقت اکونومی را ارزیابی کرد و مواردی از قبیل قطر ورق روکش و چارچوب  و همچنین قفل 8 یا 13 زبانه و جهت بازشو ها را در نظر گرفت.

ابعاد استاندارد، سایز بازشوی درب، وزن واقعی، روکش فلز با رنگ الکترو استاتیک و نوع کلید مواردی هستند که در فروش درب ضد سرقت اکونومی تاثیر گذارند.

برای فروش درب ضد سرقت اکونومی ورق فولادی به کار رفته در استراکچر آن، یکی از مهمترین عوامل است ونقش حیاتی در استحکام درب دارد.

فروش درب ضد سرقت اکونومی با ورق فولادی بی کیفیت که ارزان تر است، قفل مناسب و روکش نامرغوب دارد، امنیت و حفاظت ساختمان را تامین نخواهد کرد.

خرید درب ضد سرقت اکونومی

خرید درب  ضد سرقت اکونومی که نوعی درب لوکس می باشد، با متریال تمام چوب راش و گردو ساخته می شود و برای بالا بردن امنیت محیط کار و خانه کاربرد دارد.

برای خرید درب ضد سرقت اکونومی باید به موارد مهمی از قبیل قیمت، ساختار، قفل، وزن، لولا، یراق، ابعاد، رنگ، طرح و نوع درب توجه داشته باشید.

ورق فولادی با ضخامت مناسب و پنل یا رویه از جنس PVC یا چوب عوامل تاثیرگذار برای خرید درب ضد سرقت اکونومی هستند و بهتر است دارای روکوب و پشت کوب نیز باشند.

براساس نیاز افراد خرید درب ضد سرقت اکونومی می تواند مدلی باشد که ساختار لایه میانی آن شامل دو ام دی اف ورقی از یونولیت برای عایق بودن در برابر حرارت و صدا باشد.

نصب درب ضد سرقت اکونومی

نصب درب ضد سرقت اکونومی با رویه ای که با رنگ پلی اورتان یا پلی استر نقاشی شده، ضخامت 8 میلی متری رویه ام دی اف رویه داخلی سی ان سی انجام می شود.

افراد برای ایجاد امنیت بیشتر خانه یا محل کار نصب درب ضد سرقت اکونومی را انجام می دهند و برای این کار باید ابعاد استاندارد، قطر دیوار و نوع چهارچوب به شکل کشویی باشد یا انواع دیگر را در نظر می گیرند.

برای نصب درب ضد سرقت اکونومی باید با دقت بیشتری انجام شود و براساس وزن تقریبی رگلاژ مناسب دارد که بهتر است توسط نصاب حرفه ای و متخصص انجام شود.

اگر برای نصب درب ضد سرقت اکونومی اصول ایمنی و حرفه ای رعایت نشود و رگلاژ مناسب انجام نشود، باعث افت کیفیت در باز و بسته شدن درب خواهد شد.

محصولی منطبق با انتخاب شما یافت نشد.