درب ضد سرقت لابی

درب ضد سرقت لابی

درب ضد سرقت لابی دارای ابعاد متفاوتی هستند و می توان با توجه به نیازمشتری و ابعاد ساختمان، به صورت 2 لنگه بازشو، 1.5 لنگه بازشو و تک لنگه بازشو با 2 نیم لنگه ثابت در دو طرف درب اجرا کرد.

ساختار درب ضد سرقت لابی مانند سری درب های سوپرلوکس است که برای کاهش هزینه از سری CNC نیز در ساخت این درب ها استفاده کرد.

درب ضد سرقت لابی داری قفل کاله ترکیه و قابلیت نصب آیفون و ریموت، چشمی و قفل دیجیتال را دارد. جنس این درب ها از چوب، فلز یا ترکیب این دو و متناسب با محل نصب است.

درب ضد سرقت لابی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود، تمامی مدل های درب ضد سرقت به صورت تک لنگه قابلیت تبدیل شدن به دو لنگه و سه لنگه را دارند.

فروش درب ضد سرقت لابی

فروش درب ضد سرقت لابی دو لنگه با نمای درب برجسته به این شکل است که پشت درب از نمای CNC ساده و در پشت لنگه ثابت از قفل های خاص برای مقاومت بهتر استفاده می شود که ایستایی را افزایش می دهد.

بازشو اصلی درب لابی يك و نيم لنگه با ابعاد متفاوت است و فروش درب ضد سرقت لابی چوبی با توجه به نوع ساختمان، با عرض متفاوت مورد استفاده قرار می گيرد.

برای درب تک لنگه و دو لنگه با دو كتيبه کناری ابعاد استاندارد وجود دارد و فروش درب ضد سرقت لابی ارتفاع زير ساب فريم تا كف فينيشينگ را بيشتر از 215 سانتی متر محاسبه نمی کنند.

فروش درب ضد سرقت لابی برای بالا بردن امنیت اماکن و ساختمان هاست و اجزا و تکنولوژی ساخت متفاوتی با درب های معمولی دارند.

قیمت درب ضد سرقت لابی

قیمت درب ضد سرقت لابی دولنگه، یک و نیم لنگه از درب های تک لنگه بیشتر است، چون زمان تولید بالاتری دارد و به دلیل پهنای بیشتر، از قفل های مخفی ضد سرقت استفاده شده و امنیت درب های لابی افزایش داده می شود.

با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید قیمت درب ضد سرقت لابی را براساس اینکه به بیرون باز شود، استعلام کرده و درب را هماهنگ با طرح و نمای ساختمان خریداری کنید.

قیمت درب ضد سرقت لابی به طول و عرض آن بستگی دارد و می تواند متفاوت باشد. چوب مورد استفاده در درب لابی و همچنین کشور تولید کننده نیز می تواند در محاسبه قیمت درب ضد سرقت لابی تاثیر دارد.

درب لابی استیل نوعی از نمونه های ساخته شده با ورق استیل  است و دارای زیبایی، مقاومت و قیمت مناسب است. قیمت درب ضد سرقت لابی استیل با توجه  به برخی از فاکتورها مختلف است.

نصب درب ضد سرقت لابی

برای نصب درب ضد سرقت لابی رگلاژ مدل دولنگه در کارخانه و در محل پروژه انجام می شود که نسبت به درب های تک لنگه زمان برتر است.

چون یک طرف درب روی لنگه درب می نشیند، افزایش زمان رگلاژ و نصب درب ضد سرقت لابی بالا می رود. فروش آنلاین و نصب انواع درب ضد سرقت لابی توسط شرکت های معتبر انجام می شود.

نصب درب ضد سرقت لابی یکی از روش های مهم امنیتی در هر ساختمان به شمار می رود و به طور معمول در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته، تاثیر خوبی در نمای ساختمان دارد.

درب ضد سرقت لابی از سه لنگه تشکیل می شود که دو لنگه آن به صورت ثابت و لنگه وسط باز و بسته می شود. در نصب درب ضد سرقت لابی شیشه های مورد استفاده سه جداره بوده، طراحی برنز کاری دارند.