درب ضد سرقت لمینت ضد خش ماهور

درب ضد سرقت لمینت

درب ضد سرقت لمینت

درب ضد سرقت لمینت دارای روکش لمینت بوده که ترکیبی از طرح های CNC و برجسته روی آنهاست. ظاهر این نوع درب ضد سرقت با کامپوزیت بسیار شیک و مدرن شده است.

قفل مولتی 13 زبانه کاله و تجهیز شدن به آلارم، چشمی و قفل دیجیتال در درب ضد سرقت لمینت و ضمانت، فروش این نوع درب را افزایش داده است.

درب ضد سرقت لمینت دارای روکش ضد خش و کیفیت بالا بوده، قیمت مناسب آن نیز گزینه مناسبی است تا به پرطرفدارترین درب ضد سرقت تبدیل شود.

برای خرید درب ضد سرقت لمینت با رویه MDF و روكش لمينت مات و براق که ضخامت 8 ميلی متری دارد، طرح های بسيار متنوع و زيبایی موجود است.

اندازه كف چهار چوب درب ضد سرقت لمینت استاندارد، رنگ چهارچوب كوره ای الكترواستاتيك و ضد خش و سازه داخلی دربها به صورت ورق کنگره ای  است.

قیمت درب ضد سرقت لمینت

قیمت درب ضد سرقت لمینت می تواند براساس این که تمام طرح های درب ضد سرقت سی ان سی روی اين مدل قابل اجراست متفاوت باشد و رویه ها بنا بر سلیقه و خواست مشتری اجرا می شود.

قیمت درب ضد سرقت لمینت لوکس براساس حداکثر ایمنی و کیفیت، زیبایی ظاهری تعیین می شود و روکش آن از چوب راش طبیعی می باشد.

استراکچر داخلی درب ضد سرقت برای دستیابی به حداکثر ایمنی است و قیمت درب ضد سرقت لمینت به تعداد و ضخامت ورق فولادی و ورق های ام دی اف بستگی دارد.

فضای داخلی درب با پشم سنگ پر شده، دارای چهارچوب روکوب دار با بالاترین کیفیت است و همچنین دور لنگه این درب ها کرومی بوده، وزن تقریبی مناسبی دارند که همه این عوامل در محاسبه قیمت درب ضد سرقت لمینت تاثیر گذارند.

برای محاسبه قیمت درب ضد سرقت لمینت مواردی مانند نوع و قطر رویه، نوع روکش به شکل براق، طرح چوب یا طرح سنگ، نوع قفل و دستگیره با ضمانت تعویض، وزن درب و نوع چهارچوب ساده یا کشویی و امکان تغییر ابعاد را در نظر می گیرند.

فروش درب ضد سرقت لمینت

فروش درب ضد سرقت لمینت با رویه ای از ام دی اف ترک به قطر یک سانت و با روکش های مصنوعی لمینت و طرح های متنوعی مانند طرح سنگ، طرح چوب، رنگ های پولیشی یا رویه ترکیبی از چند طرح می باشد.

درب ضد سرقت دارای کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه ساخته می شوند و فروش درب ضد سرقت لمینت با مدل ها و طرح های ترکیبی و مدرن انجام می شود.

چند رنگ بودن و ترکیب نمای چوب و رنگ روی سطح درب بسیار مدرن و خاص هستند و فروش درب ضد سرقت لمینت برای ساختمان های مختلف یا ویلا مورد استقبال قرار می گیرد.

فروش درب ضد سرقت لمینت با آپشن هایی مانند نصب دزدگیر کدینگ، روکوب چوبی روی چهارچوب فلزی، استفاده از چشمی دیجیتال هوشمند، کلاف آلومینیومی دور لنگه، قفل مولتی سیستم ۱۴ زبانه و غیره انجام می شود.

برای فروش درب ضد سرقت لمینت تغییر در ابعاد و رنگ، استفاده از پشم سنگ، پشم شیشه یا یونولیت در داخل لنگه، انتخاب نوع رویه با روکش گردویی آمریکایی یا راش ترکیه، استفاده از دستگیره و درکوب و رزت های مختلف روی لنگه درب در نظر گرفته می شود.

نصب درب ضد سرقت لمینت

خدمات فروش و نصب درب ضد سرقت لمینت باید با رعایت استانداردهای لازم انجام شود. یراق آلات و روکش به کاررفته، جنس فلز به کار رفته در چهارچوب ها و اندازه بازشوی درب ضد سرقت را در نظر داشته باشید.

برای نصب درب ضد سرقت به برند آن و کشورهای سازنده قطعات و همچنین اجزای داخلی درب توجه شود تا امنیت فضای مورد نظر به طور کامل تامین شود.

یكی از مشكلات نصب درب سرقت لمینت آستانه درب است، وقتی فريم درب زودتر نصب شود، آستانه فلز اسکلت های نرمال کنونی دچار آسيب شامل پریدن رنگ و له شدگی خواهد شد.

بهتر است نصب درب ضد سرقت لمینت به پایان کار موکول شود و بهترين راهکار اين است كه از فريم بدون آستانه استفاده شود كه در كف سازی محو می شود.

استفاده از فريم انتظار برای نصب درب ضد سرقت لمینت همان چهارچوبی است كه برای سفت كاری عمليات ساختمانی کاربرد دارد و از پروفيل هایی با سایزهای مختلف ساخته می شود.