درب ضد سرقت لوکس گلس سارای ترک قهوه ای

درب ضد سرقت لوکس گلس

درب ضد سرقت لوکس گلس

در ساخت درب ضد سرقت لوکس گلس از ورقه های آهنی برای ساخت چهار چوب این درب استفاده شده است که از استحکام قابل توجهی برخوردار است.

برای درب ضد سرقت لوکس گلس ساخت رویه از ورق MDF و روکش راش استفاده شده که در آن از شیشه های گلس استن استفاده می شود و از زیبایی خاصی برخوردار است.

قفل درب ضد سرقت لوکس گلس کاله ترک که دارای ضمانت لازم است. در ساخت این درب از سه لولا استفاده شده است تا وزن بالای درب از افتادگی و به هم خوردن رگلاژ درب ضد سرقت جلوگیری کند.

کاربرد درب ضد سرقت لوکس گلس بیشتر برای مکان هایی است که نمای زیبا و جذاب نیاز دارد. روکش طبیعی چوب و ظاهری برجسته همراه با شیشه، معماری سنتی و مدرن را ایجاد می کند.

اگر افراد علاوه بر ایجاد امنیت و حفاظت، به ظاهر زیبا و متفاوت خانه اهمیت می دهند، می توانند از درب ضد سرقت لوکس گلس استفاده کنند.

فروش درب ضد سرقت لوکس گلس

فروش درب ضد سرقت لوکس گلس که مهمترین عامل در ایمن بودن آن نسبت به سایر درب ها قفل و لولایی است که در فلز جاگذاری شده است.

احتمال شکسته شدن درب بر اثر ضربه از قسمت قفل و لولا بسیار پایین است و فروش درب ضد سرقت لوکس گلس که اتصال قفل درب و لولا ها به ساختار فلزی اهمیت بیشتری نسبت به زبانه های قفل دارد.

پس بهتر است فروش درب ضد سرقت لوکس گلس دارای دو قفل مجزا باشد، هر چند این دو قفل تعداد زبانه هایی کمی هم داشته باشند عاملی برای بالا بردن امنیت درب در مقابل شکستن یا اهرم کردن از طرف قفل و لولا است.

عایق صدا، عایق حرارت در برابر آتش، مقاوم در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما، رطوبت و مقاومت بالا نسبت به رنگ پلی استر می تواند مزایایی برای فروش درب ضد سرقت لوکس گلس شیشه ای باشد.

قیمت درب ضد سرقت لوکس گلس

قیمت درب ضد سرقت لوکس گلس در مقایسه با درب های دیگر با توجه به نجاری رویه و ضخامت بیشتر ورق های آهنی به کار رفته در آن، افزایش دارد.

افرادی که به دنبال قیمت درب ضد سرقت لوکس هستند باید به این نکته نیز توجه کنند که از نظر معماری طرح های شیک و جذاب را در نظر داشته باشند تا گزینه مناسبی داشته باشید.

قیمت درب ضد سرقت لوکس گلس براساس عوامل و پارامترهای مختلفی تعیین می شود که باید به برند و شرکت های سازنده آن نیز توجه داشت.

اولین عامل در محاسبه قیمت درب ضد سرقت لوکس گلس ضخامت و نوع متریال مورد استفاده در درب های ضد سرقت است و براساس کیفیت و کارآیی آن متفاوت است.

ضخامت درب، کیفیت و نوع یرآق آلات مصرفی در داخل و روی درب پارامترهای تاثیرگذار در قیمت درب ضد سرقت لوکس گلس هستند.

نصب درب ضد سرقت لوکس گلس

برای نصب درب ضد سرقت لوکس گلس سایز درب مهم است که باید اندازه گیری دقیق انجام شود و سپس اقدام به ساخت فریم کرد.

مرحله ساخت چارچوب برای نصب درب ضد سرقت لوکس گلس که باید از پروفیل استفاده شود، طوری که این چارچوب اتصال درب به دیوار را بسیار محکم کند.

اندازه گیری دقیق ابعاد در نصب درب ضد سرقت لوکس گلس بسیار مهم است و همراه با آن عایق کاری ضد زنگ چارچوب حتما باید انجام شود.

بهتر است قبل از نصب درب ضد سرقت لوکس گلس آن را باز کرده و چند مرتبه قفل و شب بند آن امتحان  شود تا از عملکرد صحیح سیستم قفل اطمینان حاصل کرد.