درب ضد سرقت CNC رنگ سینوس

درب ضد سرقت CNC رنگ

درب ضد سرقت CNC رنگ

درب ضد سرقت CNC رنگ پرفروش ترین انواع درب های ضد سرقت است. علت این نکته، دو عامل، طراحی ساده و شیک و همچنین مقرون به صرفه بودن خرید درب ضد سرقت CNC برای سازندگان ساختمان است.

درب ضد سرقت CNC رنگ دارای طرح هایی است که به وسیله دستگاه های CNC روی متریال چوب طبیعی یا مصنوعی حکاکی می شود. طرح های مورد نظر روی محصول چوبی تراشیده شده و به شکل فرو رفتگی ها و برجستگی های ظریف روی آن دیده می شود.

درب ضد سرقت CNC رنگ در حالت اولیه خام و بی رنگ است و براساس سلیقه مشتریان، می توان آنها را  با رنگ های متنوع و دلخواه PVC کرد یا توسط نقاش رنگ آمیزی شود.

کاربرد درب HDF معمولا برای درب های داخلی خانه مانند اتاق خواب و سرویس های بهداشتی است اما استحکام و چگالی بالای ورق HDF  ویژگی مناسبی برای ساخت درب ضد سرقت و استفاده از آن برای درب ورودی آپارتمان ها می باشد.

ساخت درب ضد سرقت CNC رنگ ورودی آپارتمان ورق مسطح به شکل دو ورق ۳ میل HDF روی هم پرس می شود تا هم استحکام درب HDF به میزان قابل توجهی بالا برود، هم عمق شیارهای CNC و زیبایی کار افزایش می یابد.

فروش درب ضد سرقت CNC رنگ

فروش درب ضد سرقت CNC در دو نوع درب ضد سرقت CNC روی رویه ۳ میل از جنس HDF یا MDF و درب ضد سرقت  CNC روی رویه ی ۵ و ۸ میل از جنس MDF است.

فروش درب ضد سرقت CNC مناسب با استحکام بالا با استفاده از درب HDF در ساختمان ها طی سال های اخیر بسیار زیاد شده است و مصرف کننده همواره به دنبال مدل های جدید تری است.

فروش درب ضد سرقت CNC با ایجاد تنوع، با استفاده از ورق های مسطح و دستگاه CNC طرح های زیبا و پرکاربردی از انواع  نامحدود درب HDF را مطابق با هر سلیقه ای ارائه داده است.

فروش درب ضد سرقت CNC که توسط دستگاه برش بسیار ظریف با دو نوع رویه ارائه می شود؛ یکی از آنها MDF با روکش چوب طبیعی و دیگری روکش های PVC کره ای هستند.

فروش درب ضد سرقت CNC که دارای قفل های هفت زبانه و چهارده زبانه است. در نوع چهارده زبانه، دو زبانه در بالا و پایین چهارچوب قرار می ‌گیرند و استحکام مناسبی به درب ضد سرقت می دهد.

برای درب ضد سرقت CNC از پیم های پشت لولا یا همان پیم های گاو صندقی نیز استفاده می شود که امنیت زیادی را در قسمت لولای درب ضد سرقت CNC ایجاد می کند.

قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ

قیمت درب ضد سرقت  CNC رنگ نسبت به طرح های سوپر برجسته و درب های ضد سرقت برجسته پایین تر است و این اختلاف فقط به دلیل استفاده از متریال و برجستگی کمتر در طراحی  است.

قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ براساس ساختار داخلی و متریال مصرفی و همچنین افزایش امنیت آنها که براساس نوع و مدل قفل هاست، متغیر است.

قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ را می توان براساس قفل های چهارده زبانه و استفاده از پنج عدد پیم پشت لولا تعیین کرد که بیشترین مقاومت درب ضد سرقت CNC را ایجاد خواهد کرد.

برای ایجاد امنیت بیشتر، علاوه بر استفاده از قفل های حرفه ای و مرغوب، باید پشت چهارچوب این نوع درب حتما با سیمان پر شود تا مقاومت چهارچوب افزایش پیدا کند و به این ترتیب قیمت درب ضد سرقت CNC رنگ را کمی افزایش می دهد.