قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت

قیمت برخی از مدل های درب ضد سرقت که دارای طرح های بدون برجستگی ( CNC ) هستند از درب های ضد سرقت برجسته ارزان تر است.

شرکت درب ضد سرقت آفتاب انواع مدل های درب ضد سرقت را براساس نوع روکش چوب راش یا گردو، میزان برجستگی و یرآق آلات و همچنین شاسی کشی فلزی داخلی درب تولید می کند.

قیمت درب ضد سرقت با روکش گردو از درب ضد سرقت روکش راش گران تر است، همچنین برخی از درب ها با یرآق آلات برنج یا استیل قیمت بالاتری دارند.

قیمت درب ضد سرقت براساس انواع مدل ها و متریال های گوناگون و همچنین یراق آلات به کار رفته مانند قفل، دستگیره و لولا محاسبه می شود.

محاسبه قیمت درب ضد سرقت

محاسبه قیمت درب ضد سرقت لابی، درب ضد حریق، درب ضد سرقت آپارتمانی در انواع مختلف را با توجه به نیاز و سبک معماری ساختمان مورد نظر و سلیقه خود انتخاب کنید.

اختلاف در محاسبه قیمت درب ضد سرقت به این دلیل است که برخی مدل ها از صفحات و کلاف های مستحکم فلزی ساخته شده و در مقابل اهرم شدن، برش، فشار و تخریب احتمالی توسط سارقین ایمن شده اند.

برای محاسبه قیمت درب ضد سرقت می توان گفت مدل های ایرانی از انواع درب ضد سرقت ترک ارزان تر و نسبت به درب ضد سرقت چینی گران تر است.

در محاسبه قیمت درب ضد سرقت نوع یراق آلات به کاررفته، روکش درب، جنس فلز در چارچوب ها و اندازه بازشو، اجزای داخلی درب و کشورهای سازنده قطعات آن تاثیرگذار است.

قیمت قطعات درب ضد سرقت

قطعات درب ضد سرقت براساس استانداردهای خاص و عایق کردن آن نسبت به حرارت، رطوبت و صدا، انتخاب می شوند و به این ترتیب تخریب قفل، لولا یا بدنه امکان ندارد و در نهایت مانع از ورود سارق به محل مورد نظر می شود.

نکته قابل توجه این است که براساس استانداردهای امنیتی و حفاظتی، ایمن کردن درب ضد سرقت نباید مانع از امدادرسانی به افراد داخل ساختمان هنگام وقوع حوادث طبیعی مثل زلزله، سیل یا آتش سوزی باشد.

قیمت قطعات درب ضد سرقت از قبیل چارچوب، بدنه و قفل درب که در بدنه جای گرفته است برآورد می شود، این نوع درب از نظر ظاهری باید زیبا باشد.

قطعات درب ضد سرقت شامل فلزهای مقاوم در برابر حرارت، اسید، برش، ضربه یا سوراخ شدن که قیمت مشخص و وزن زیادی دارد، قفل ضد سرقت کلیدی و هوشمند که به شکل کارتی و اثر انگشتی را نیز در نظر بگیرید.